Profesionalūs vertimai – Jūsų verslo sėkmė!

Diskusijų sistemos

Diskusijų sistema yra nepakeičiama, kai pasitarimas ar posėdis vyksta blogos akustikos, aidžioje ar tiesiog didelėje patalpoje, kai kalbėtojai šneka tyliai ar neaiškiai, taip pat kai yra būtinas kokybiškas pokalbio įrašas.

„Apvalaus stalo” diskusijų sistema BOSCH CCS 800 Ultro skirta mažiems ir vidutinio dydžio pasitarimų kambariams. Tai mobili, puikaus šiuolaikinio dizaino sistema, lengvai surenkama ir labai paprastai naudojama. Šia sistemą iš kitų išskiria įmontuotas skaitmeninis garso procesorius, mažinantis mikrofonų žadinimąsi.

Paprasčiausią sistemos variantą sudaro valdymo blokas ir nuo 1 iki 50 mikrofonų modulių. Mikrofonai pritvirtinti prie lanksčių stovelių – prireikus vienu mikrofonu gali naudotis keli žmonės. Kiekvienas mikrofono modulis turi ir garsiakalbį. Sistema gali turėti pirmininkaujančiojo mikrofono modulį su prioriteto klavišu ir gongo signalu. Visi moduliai tarpusavyje jungiami vienu laidu, vienas paskui kitą. Juos galima pritvirtinti prie stalų.

Sistemą galima išplėsti prijungiant telefono tinklą (kitur esantis žmogus gali dalyvauti pasitarime telefonu) ir belaide sinchroninio vertimo įranga. Sinchroninio vertimo sistema veikia ir autonomiškai, be diskusijų sistemos.

Dar daugiau galimybių – BOSCH DCN. Skaitmeninė kokybė, galimybė dirbti kartu su sinchroninio vertimo sistema (iki 15-kos kalbų), sistema gali būti valdoma kompiuteriu.

BOSCH DCN CONCENTUS – naujas veidas skaitmeninių diskusinių sistemų srityje. Sistema skirta tiek mažoms, tiek labai didelėms diskusijų grupėms. Ji pasižymi išskirtiniu, funkcionaliu dizainu, skaitmenine kokybe, yra skystųjų kristalų ekranas su apšvietimu. BOSCH DCN CONCENTUS turi balsavimo galimybę, gali dirbti su sinchroninio vertimo sistema (iki 15-kos kalbų), sistemos valdymo galimybė kompiuteriu.